Home / درباره ما

درباره ما

مجموعه دانستنیهای لوازم خانگی یک سایت اطلاع رسانی در زمینه انواع لوازم خانگی است.
این سایت زیر مجموعه فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های لوازم خانگی امیران(مهدی نژاد) است که از سال ۱۳۴۶ در زمینه ارائه و فروش انواع لوازم خانگی فعالیت دارد.
با توجه به کمبود اطلاع رسانی و پایین بودن سطح اطلاعات بسیاری از خریداران و متاسفانه فروشندگان لوازم‌خانگی، مدیریت مجموعه بر این شدند تا در سال ۱۳۹۴ تیمی از کارشناسان فروش و خدمات لوازم‌خانگی را به کار گرفته و تجربیات خود را در انواع موارد مرتبط با لوازم‌خانگی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهند.
در این مجموعه ما بر ۴ اصل بسیار ساده و مهم معتقدیم:

 

1 در این مجموعه تمامی همکاران ما به مشتریان و مراجعان همانند دوستان خود نگاه می‌کنند و همواره درصدد برقراری ارتباط دوستانه و دوجانبه هستند.
۲ در این مجموعه بیشتر تلاش ما بر سنجش نیاز مراجعان است و تا از نیازهای واقعی مشتریان آگاه نباشیم به آن‌ها کالایی را پیشنهاد نمی‌دهیم.
۳ در این مجموعه مشتریان می‌توانند روی مشاوره همکاران ما حساب ویژه‌ای باز کرده و هرچقدر که می‌خواهند سوال بپرسند.
۴ در این مجموعه دوستانی که در نهایت کالای مورد نظر خود را یافته و خریداری می‌نمایند از جهت ارسال و نصب کالا دارای کمترین میزان نگرانی خواهند بود، زیرا همکاران ما در بخش حمل و نقل و نصب نهایت همکاری را با آن‌ها می‌نمایند.

با تشکر مدیریت سایت مجموعه دانستنیهای لوازم‌خانگی. hezarkala.com

آدرس: گلستان. گرگان. جاده نهارخوران. بلوار گلشهر. مابین خیابان ۱۲ و۱۴ مجموعه فروشگاه های لوازم خانگی امیران(مهدی‌نژاد)
تلفن: ۰۱۷۳۲۵۳۵۹۰۷
موبایل و واتساپ: ۰۹۱۱۷۹۷۳۲۳۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>